O firmie

Jesteśmy firmą doradztwa finansowego. W związku z tym że nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną firmą leasingową, jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze dla Państwa warunki finansowania inwestycji. Pomagamy w wyborze najlepszej oferty, o dogodnych dla Państwa parametrach.  Dzięki naszemu doświadczeniu i możliwości porównania wielu produktów finansowych, możecie być Państwo pewni, że oferta będzie w pełni dopasowana do Państwa potrzeb i możliwości.

 

czytaj więcej >

Oferta sprzedaży

 

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku finansowym wypracowaliśmy sobie kontakty u sprawdzonych dostawców różnego rodzaju sprzętu, w związku z czym mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszych wybranych dostawców
 

 

 

 

Jeden z największych dealerów i serwisów Land Rovera w Polsce, salon gwarantuje profesjonalną pomoc w wyborze Państwa Land Rovera. Pracownicy z przyjemnością przedstawią każdy wariant zakupu tak aby wybór był jak najbardziej trafny. Firma dysponuje szeroka gamą samochodów w każdym modelu tak , aby mogli Państwo zapoznać się z możliwymi opcjami wyposażenia  Do Państwa dyspozycji są również wszystkie modele do w pełni indywidualizowanych jazd testowych.

http://team.jaguar.pl/

  

Salon dealera firmy Jaguar z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym, dzięki czemu mogą Państwo osiągnąć najwyszy poziom satysfakcji przy zakupie nowego Jaguara. Gwarantowana jest satysfakcja, doskonały poziom obsługi i zadowolenie, dzięki bezpośredniemu dostępowi do pełnej gamych samochodów prezentowanych w salonie, a także udostępnianych do jazd testwowych.

 

http://team.landrover.pl/

 

Autoryzowany dealer firmy Klaas, oferuje pełną gamę dźwigów tej marki na przyczepach jak i na autach. W ofercie posiada maszyny nowe oraz używane.
Do dźwigów oferuje pełny zestaw akcesoriów firmy Klaas oraz VIAVAC.
Firma oferuje wynajem: dźwigi na przyczepach, dźwigi na autach, wyciągarki meblowe na autach oraz na przyczepach.

Dzięki dużemu doświadczeniu i długoletniej obecności w branży, zapewniamy naszym klientom fachową poradę i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. 

Prezentacja możliwości dźwigu Klaas zamontowanego na samochodzie - www.youtube.com/watch

Prezentacja możliwości dźwigu Klaas zamontowanego na przyczepie - www.youtube.com/watch

 Więcej szczegółów na stronie www.lift-polska.pl

     

    

Firma RS Machinery proponujePaństwu ofertę kupna maszyn budowlanych z rynku brytyjskiego po okazyjnych cenach. Wiedzą jak ważne jest zaufanie miedzy kontrahentami i jak trudno zdecydować się oglądając wyłącznie zdjęcia, dlatego też oferują odbiór z londyńskiego lotniska aby każdy klient mógł w pełni sprawdzić wybieraną maszynę w jeden dzień, rano przylot wieczorem odlot.
Jeżeli Państwo nie mają czasu aby przylecieć do nas przekażemy Państwu numery telefonów klientów, którzy zrobili zakupy u nas aby mogli Państwo usłyszeć od nich nasze referencje. To nasza najlepsza wizytówka.
Transport maszyny do Polski jest ubezpieczony od momentu załadunku do chwili rozładunku, a koszt transportu minimalny - zapraszamy na strony internetowe:

www.rsmachinery.pl

  

 

MP Gastro to młoda prężnie rozwijającą się firmą, specjalizuje się w kompleksowym wyposażeniu lokali gastronomicznych. W ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne urządzenia gastronomiczne zgodne z międzynarodowymi standardami HACCP.
Oferujemy:  urządzenia grzewcze, urządzenia chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej, piece konwekcyjno-parowe, sprzęt drobny, środki chemiczne do gastronomii
 

www.mpgastro.pl

 

 

 

Kontakt

 

Land Rover Jaguar

Copyright ©2009-2015 AHG Leasing - Kredyt. All Rights Reserved. Projektowanie stron - fuerte-media.pl